Abonelerimiz İçin

YouTube kanalımızda yayınladığımız videolarımızın düzenlenmelerinin yapılmamış halini önceden burada yer alan linkten yararlanarak izleyebilirsiniz.

Böyle bir şey yapmamızın aslında iki sebebi var.

Birinci sebep. Bir videonun yayınlanmadan önce bir kaç deneme çekimini yapmak zorunda kaldığım zamanlar oluyor. Bu ise videonun bir kaç gün sonra yayınlanmasına sebep oluyor. Eğer videoda ses, gürültü, ekranda bozulmalar gibi şeyler sizin için önemli değilse gerekli düzenlenmeler yapılmadan önceki haline buradan ulaşabilirsiniz.

İkinci sebebe gelince aslında en önemsediğim sebebin bu olduğunu belirtmeliyim. Videolarımız istenilen düzeyde maalesef izlenmiyor. Ancak videoları sonuna kadar izleyen 10-30 kişi arasında bir kitlenin olduğunu istatistiklerden görülüyor. Videonun 10 dakika ya da 30 dakika olması fark etmiyor bu izleyicilerimiz için. Videonun sonuna kadar izliyorlar. Oysa bazı videolarda vermek istediğimiz ya da açıklamak istediğimiz daha çok şey olabiliyor. Kısacası burada yayınlanan videolar daha sonra yayınlanacak videolardan daha uzun, açıklayıcı, yol gösterici olabilir/olacaktır. En azından aynı düşüncede olduğumuz kişiler için daha önce yayınlanmış olacaktır. Buradaki videolara sadece buradaki linkten ulaşılabilecek. YouTubeda aranamayacak kısacası herkese açık olmayan videolar olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.